Росія відклала запуск "Турецького потоку"

"Газпром" вирішив перенести термін запуску першої нитки газопроводу "Турецький потік" через відсутність домовленості з Туреччиною
Depo.Гроші
8 жовтня 2015 11:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови російської компанії Олександр Медведєв, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

"Могли реалізувати проект першої нитки в грудні 2016 року. Зараз, оскільки міжурядової угоди немає, цей термін зсувається. На скільки він зсувається - залежить від того, як швидко буде підписано угоду. Якщо він відтерміновується на один рік, нічого страшного не відбудеться", - сказав Медведєв.

За його словами, на терміни реалізації проекту впливає політична ситуація в Туреччині: 1 листопада в країні пройдуть дострокові парламентські вибори, за підсумками яких буде сформовано новий уряд.

При цьому, за словами заступника голови "Газпрому", ситуація навколо Сирії не впливає на хід переговорів Москви й Анкари.

Раніше стало відомо, що "Газпром" відмовився від половини потужностей "Турецького потоку". Потужність труб, за словами глави "Газпрому" Олексія Міллера, складе до 32 мільярдів кубометрів газу.

"Турецький потік" прийшов на зміну проекту "Південний потік", замороженому на тлі загострення відносин Росії з Європою. Очікується, що газопровід пройде по дну Чорного моря до Туреччини, а звідти буде продовжений до Греції.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua