Росія вдарила митами по Коломойському та Пінчуку, - ЗМІ

Колегія Євразійської економічної комісії 2 червня схвалила введення антидемпінгових мит на п'ять років на постачання українського феросилікомарганцю (ФСМ) і продовжила дію мита на ввезення українських сталевих труб
Depo.Гроші
3 червня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

Так, мита на ФСМ становитимуть 26,35%, передає depo.ua з посиланням на "КоммерсантЪ".

Ці заходи торкнуться продукції Нікопольського, Запорізького і Стаханівського феросплавних заводів групи "Приват" Ігоря Коломойського. У 2014 році вони поставили на Росію сировини на 200 млн дол.

Також продовжено мита на труби в розмірі 18,9-37,8%. Основний український експортер в країни ЄАЕС - компанія "Інтерпайп" Віктора Пінчука.

Загалом ци видів труб на Росію в 2014 році імпортовано на 180 млн дол. Заходи, за даними видання, набудуть чинності в липні.

У Євразійській економічні комісії не коментують цю інформацію.

Однак агентству "Інтерфакс" в прес-службі ВАТ "Челябінський електрометалургійний комбінат" (ЧЕМК) підтвердили введення мита щодо феросплавної продукції.

"Комерсант" з посиланням на джерела в галузі повідомляє, що кілька російських і білоруських споживачів побоюються дефіциту сировини через мита, зриву поставок і підвищення цін.

Нагадаємо, що Україна в рамках СОТ піднімала питання усунення антидемпінгових мит на українські товари (стальні канати і труби).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші