Росія скаржиться, що її ігнорують у питанні асоціації Україна-ЄС

Спроби Росії знайти тристоронні рішення з конкретних проблем економічної частини асоціації Україна-ЄС не знаходять розуміння
Depo.Гроші
7 вересня 2015 08:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава Мінекономрозвитку Росії Олексій Улюкаєв, передає depo.ua з посиланням на "Российскую газету".

"Спроби пошуку збалансованих взаємоприйнятних тристоронніх рішень щодо зняття конкретних зауважень, як обов'язкова умова для розгляду можливості збереження існуючого режиму вільної торгівлі між Росією і Україною, розуміння не знаходять", - повідомив Улюкаєв.

Зокрема, глава Мінекономрозвитку Росії висловив невдоволення з приводу необхідності виділення додаткових коштів на пересертифікацію російської продукції, що експортується в Україну.

"Потрібно пересертифікація російської продукції, що експортується в Україну, а це тривалі і дорогі процедури. Необхідність переоснащення виробництв призведе до додаткових витрат на проведення лабораторних випробувань і отримання нових сертифікатів відповідності", - зазначив Улюкаєв.

ЄС, Верховна Рада України і Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію 16 вересня 2014 року. Політична частина Угоди про асоціацію України і ЄС вже діє, економічна має запрацювати з 2016 року.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua