Росія оголосила Україні "паливну війну": Ціни на АЗС зросли на чверть

Росія заблокувала постачання скрапленого газу і дизпалива в Україну. На тлі дефіциту вартість пального вже зросла на українських АЗС на чверть
Depo.Гроші
21 жовтня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ЛІГА.net.

З початку жовтня Росія різко знизила експорт скрапленого газу та дизельного палива (ДП) в Україну. А з минулого тижня російський дизель і зовсім перестав надходити на адресу українських покупців.

Про це розповіли менеджер, а також власник компаній-імпортерів палива. Якщо припинення поставок ДТ в Україну російські постачальники аргументують забороною влади на експорт нафтопродуктів, які можуть бути використані українською армією, то скорочення експорту зрідженого газу не пояснюється взагалі ніяк.

Такі дії вже призвели до подорожчання ДТ на альтернативні маршрути постачання і серйозного зростання вартості автогазу на АЗС по всій країні.

За останні два тижні ціни на газових заправках підскочили на 25%, і, за прогнозами експертів, зростатимуть і надалі. Російський скраплений газ зараз займає близько 70% в частці імпорту, тому замістити його продуктом з інших напрямків швидко дуже складно.

Експерти прогнозують, що до кінця року його поставки не відновляться.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші