Росія обмежує роботу в країні турецьких автоперевізників

Росія з 2016 року введе обмеження на автоперевезення, які здійснюються турецькими компаніями
Depo.Гроші
30 листопада 2015 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив віце-прем'єр Росії Аркадій Дворкович на нараді у прем'єр-міністра, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Обмеження пропонується ввести для автомобільних перевезень турецькими компаніями", — цитує Дворковича.

За словами віце-прем'єра, в даний час турецькі перевізники отримують близько восьми тисяч дозволів на перевезення, пропонується скоротити їх кількість в чотири рази в 2016 році — до двох тисяч, з можливістю обнулення даного обсягу дозволів.

Дворкович додав, що в уряді зараз завершується робота над юридичними нюансами щодо цього обмеження.

Коментуючи цю пропозицію, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв зазначив, що "це чутливо". Голова уряду також доручив обговорити це рішення з країнами Євразійського економічного союзу. Це буде зроблено, "щоб уникнути проблем і маніпуляцій", - підкреслив він.

Раніше він повідомив, що через кілька тижнів Росія введе заборону на турецькі овочі і фрукти.

Нагадаємо, що 24 листопада, на кордоні між Туреччиною та Сирією літаки турецьких ВПС збили російський бомбардувальник Су-24.

Туреччина заявила, що російський літак порушив її повітряний простір, не зважаючи на багаточисленні попередження, однак Москва запевняє, що літак летів виключно над територією Сирії.

28 листопада, президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про заходи щодо забезпечення національної безпеки РФ і захист громадян РФ від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки".