Росія ініціює спрощений розгляд заперечень Києва за позовом щодо "боргу Януковича", – Мінфін

Компанія The Law Debenture Trust Corporation Plc, яка представляє інтереси Росії в справі щодо так званого «боргу Януковича», найближчими днями подасть до суду заяву про розгляд заперечень України проти позову в порядку спрощеного провадження
Depo.Гроші
15 липня 2016 20:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Мінфіну.

У міністерстві відзначили, що компанія мала сьогодні представити свою відповідь на заперечення України проти даного позову.

"У свою чергу, позивач повідомив Україну, що він найближчими днями подасть до суду заяву про розгляд заперечень України проти позову у порядку спрощеного провадження. Україна очікує цю заяву, і після її отримання надасть свою офіційну відповідь", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон про скасування кінцевої дати дії тимчасової зупинки платежів за зовнішніми зобов'язаннями України. Згідно з попередньою редакцією закону, він діяв до 1 липня 2016 року. Законом виключається кінцева дата дії.

Раніше Росія відмовилася реструктуризувати борг в 3 млрд доларів, після чого Кабмін прийняв рішення ввести мораторій на виплату за зовнішніми зобов'язаннями країни.

МВФ визнав борг України перед Росією державним.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.