Коболєв: Росія хоче збагатитися на газі окупованого Донбасу

Разом з окупацією частини територій на сході України Росія захопила частину газового ринку на Донбасі
Depo.Гроші
19 січня 2016 06:27
ФОТО: depo.ua

Про це у понеділок, 18 січня, заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Як ми розуміємо на даний момент, але не можемо це чітко підтвердити, "Газпром" поставляє свій газ на ці території. На нашу думку, мова йде про те, що разом із захопленням території російська сторона також захопила частину ринку і намагається утримати її", - сказав Коболєв журналістам у Брюсселі.

Він зазначив, що не має точної інформації про те, як на окупованих територіях організована система стягування оплати за спожитий газ.

"Ми не маємо на це документального підтвердження, але ми маємо інформацію про те, що "Газпром" також намагається отримати там гроші", - повідомив голова правління "Нафтогазу".

Він нагадав, що "Нафтогаз" поставляв газ на окуповані території в Донбасі до лютого 2015 року, але через числені терористичні загрози і атаки дані поставки були припинені.

Нагадаємо, Україна скоротила імпорт газу на 16% в 2015 році. Найбільше газу Україна отримала по реверсу зі Словаччини. При цьому, імпорт газу з РФ скоротився більш ніж у 2,4 рази - до 6,1 млрд куб. м проти 14,5 млрд куб. м за підсумками 2014 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші