Робоча група Ради вимагає переглянути комунальні тарифи

Робоча група Верховної Ради з питань вивчення обґрунтованості формування тарифів затвердила свій звіт, у якому депутати всіх фракцій вважають, що потрібно негайно переглянути нещодавнє підвищення тарифів на комунальні послуги
Depo.Гроші
22 травня 2015 18:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявила за підсумками роботи групи голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

"Робоча група затвердила звіт, у якому вказала, що тарифи на житлово-комунальні послуги та ціна на газ встановлені необ'єктивно та потребують негайного перегляду", - сказала вона.

За словами Тимошенко, у сесійній залі звіт пропонується заслухати на наступному пленарному тижні - 5 червня. Група також пропонує присвятити цей день саме питанню комунальних тарифів.

Цим звітом надаються окремі доручення Кабінету міністрів, НКРЕКП (Нацкомісії, що здійсню державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), Верховній Раді та окремим міністерствам.

"Усі мають об'єднатися для того, щоб тарифи були переглянуті. Тарифи можуть бути зменшені вдвічі-втричі залежно від того, який ресурс зниження тарифів буде задіяний у роботі", - повідомила народний депутат.

Тимошенко зауважила, що висновки робочої групи з тарифів будуть направлені всім фракціям парламенту, уряду, окремим міністерствам та НКРЕКП, й ці структури "повинні виконати всі рекомендації, прописані у цьому звіті, що призведе до суттєвого зниження тарифів".

Нагадаємо, що, за словами заступника голови фракції "Народний фронт" Вікторії Сюмар, учора і рада коаліції прийняла рішення про можливість коригування ставок комунальних тарифів