Рівненський суд заарештував рекордну партію бурштину

Рівненський суд заарештував 2,5 тонн бурштину, які вчора затримала спеціальна група МВС України
Depo.Гроші
5 серпня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко на сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Рівненський суд заарештував автомобіль і 2,6 тонн бурштину до кінця слідства. Демарш ляльководів, які захопили контроль за державною компанією "Укрбурштин", не вдався!" - написав він.

Крім того, Геращенко заявив, що за даними одного із заступників міністра економіки, компанія "Укрбурштин", якій належить конфіскований бурштин, "захоплена групою осіб за допомогою судових рішень і навмисно введена в стадію банкрутства для використання в якості "парасольки" для прикриття незаконних схем".

Раніше стало відомо, що партія бурштину належить компанії "Укрбурштин". У компанії заявили, що із-за процедури санації і не мають можливості самостійно проводити геологорозвідувальні роботи на ділянці площею понад 1 тис. га, на які компанії має всі необхідні дозвільні документи. Для цих робіт "Укрбурштин" залучив три приватні компанії, з якими уклав відповідні договори.

Крім того, арбітражний керуючий компанії "Укрбурштин" Олена Левкович повідомила, що вилучений бурштин був підготовлений для проведення експертизи, яка повинна була встановити, що це дійсно бурштин, і визначити стартову ціну для його продажу.

Нагадаємо, раніше Антон Геращенко заявив, що має намір здолати бурштинову мафію до жовтня.

Зазначимо, що 4 серпня міліція Рівненської області вилучила найбільшу партію бурштину-сирцю. Мішки з 2,5 тоннами необробленого сонячного каменю були знайдені в мікроавтобусі Mercedes-Benz Sprinter, який був припаркований біля одного з приватних підприємств р. в Рівному.

Пізніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що вилучена партія бурштину може бути реалізована на аукціоні.