Рівненський суд заарештував рекордну партію бурштину

Рівненський суд заарештував 2,5 тонн бурштину, які вчора затримала спеціальна група МВС України

Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко на сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Рівненський суд заарештував автомобіль і 2,6 тонн бурштину до кінця слідства. Демарш ляльководів, які захопили контроль за державною компанією "Укрбурштин", не вдався!" - написав він.

Крім того, Геращенко заявив, що за даними одного із заступників міністра економіки, компанія "Укрбурштин", якій належить конфіскований бурштин, "захоплена групою осіб за допомогою судових рішень і навмисно введена в стадію банкрутства для використання в якості "парасольки" для прикриття незаконних схем".

Раніше стало відомо, що партія бурштину належить компанії "Укрбурштин". У компанії заявили, що із-за процедури санації і не мають можливості самостійно проводити геологорозвідувальні роботи на ділянці площею понад 1 тис. га, на які компанії має всі необхідні дозвільні документи. Для цих робіт "Укрбурштин" залучив три приватні компанії, з якими уклав відповідні договори.

Крім того, арбітражний керуючий компанії "Укрбурштин" Олена Левкович повідомила, що вилучений бурштин був підготовлений для проведення експертизи, яка повинна була встановити, що це дійсно бурштин, і визначити стартову ціну для його продажу.

Нагадаємо, раніше Антон Геращенко заявив, що має намір здолати бурштинову мафію до жовтня.

Зазначимо, що 4 серпня міліція Рівненської області вилучила найбільшу партію бурштину-сирцю. Мішки з 2,5 тоннами необробленого сонячного каменю були знайдені в мікроавтобусі Mercedes-Benz Sprinter, який був припаркований біля одного з приватних підприємств р. в Рівному.

Пізніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що вилучена партія бурштину може бути реалізована на аукціоні.