Ринок кредитування України нарощує обсяги завдяки вибухової популярності онлайн кредитування

Українці віддають перевагу швидким кредитам натомість банкам. В більшості випадків їх приваблює можливість отримати гроші без незручних питань та тривалого очікування

Ринок кредитування України нарощує обсяг…

Несприятливі умови в економіці та фінансовій сфері за останні кілька років сприяли послабленню заможності звичайних українців. Застій в економіці, збільшення комунальних платежів, інфляційні процеси і одночасне зростання курсу гривні до долара залишили більшість населення без можливостей жити в достатку. Підтвердженням цього є зростання обсягів мікрокредитування, основним споживачем якого є прості українці.

З кожним днем кількість споживачів, що користуються послугами кредитування збільшується. Фінансова компанія "Авентус Україна" надала інформацію, згідно якої, в період 2,5 роки було видано порядка 550000 кредитів. Причому статистичні дані вказують на вибухове зростання попиту на онлайн кредити, що видаються через інтернет, та миттєво виплачуються на карту клієнта. На поточний момент, онлайн сервіс CreditPlus, що належить компанії "Авентус Україна" входить до трійки найбільших компаній по обсягам виданих кредитів.

У той час, коли банки переживають свої не найкращі часи, небанківські фінансові компанії продовжують кредитувати з зростаючими темпами. В Україні послуги онлайн кредитів надають близько 100 компаній, в основі бізнес процесу лежить маркетингова стратегія миттєвого надання грошових позик.

Можливість надавати швидкі позики без перевірок забезпечують сучасні технології. Онлайн кредит являє собою процес надання грошових коштів в позику з швидким оформленням протягом декількох хвилин. Такий займ оформляється віддалено через інтернет, без особистої зустрічі віч-на-віч. Зв'язок між кредитором і позичальником здійснюється через інтернет, а сам процес відбувається наступним чином.

  1. Потенційний клієнт, який бажає взяти кредит, оформляє заявку на сайті кредитної компанії (в даному випадку на сайті creditplus.ua). У заявці вказується необхідна сума і термін.
  2. Потім клієнт проходить процедуру реєстрації, заповнює анкету і отримує доступ до персонального кабінету, в якому в наслідок отримує рішення за своїм запитом.
  3. На заключному етапі, після отримання рішення, клієнту надається договір для ознайомлення і підписання. Після отримання підписаного клієнтом договору, кредитор надає гроші позичальнику. Передача грошей здійснюється за допомогою банківського переказу на карту клієнта.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook