Рейдери захоплюють підприємство, яке будує сховище для палива з ЧАЕС

Підстава для захоплення – неіснуючий борг у кілька мільйонів
Depo.Гроші
8 жовтня 2016 10:44
ФОТО: depo.ua

Під Києвом триває резонансна рейдерська атака на підприємство, яке будує енергоблоки атомних станцій, а також сховище ядерних відходів для Чорнобильської АЕС. Про це повідомив заступник директора ПАТ "Південтеплоенергомонтаж" (ЮТЕМ) Руслан Свінціцький, повідомляє Depo.ua із посиланням на "24 канал".

За його словами, сьогодні група невідомих осіб за підтримки півсотні "тітушок" зробила захоплення підприємства, під час якого призначила "нового" главу правління.

"Сьогодні ми дізналися, що стратегічне для України підприємство ЮТЕМ, що побудувало 15 атомних енергоблоків, більше половини українських ТЕС, яке будує сьогодні сховище ядерних відходів на Чорнобильській атомній станції, є боржником якоїсь компанії "СНМ", яка складається з 7 осіб і торгує солодощами. За рішенням Госпсуду Києва, нас примушують віддати невідомий нам борг в 5 млн. грн., описавши наше майно. Ми поки не уявляємо, хто може стояти за всім цим. Це може бути як банальний бандитський наїзд з метою викрасти майно або фінансові ресурси, так і далекосяжна гра із захоплення або блокування роботи ПАТ, що в підсумку може призвести до зриву великих міжнародних контрактів державного значення", - пояснив Свінціцький.

Нагадаємо, що парламент якраз ухвалив антирейдерський закон.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші