Рева пояснив, звідки візьмуться гроші на підвищення мінімалки

Уряд не планує вмикати друкарський станок для підвищення мінімальної зірплати
Depo.Гроші
27 жовтня 2016 11:34
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає Depo.ua.

"Гроші планується взяти з економіки України. Жодним чином не планується зростання грошової маси через її друкування, тобто через включення друкарського верстату. Жодним чином не планується під це залучення іноземних кредитів. Мова йде про той ресурс, який є в економіці України і який передбачений законом про держбюджет на 2017 рік", - сказав він. 

Крім того міністр запевнив, що рівень інфляції, дефіциту держбюджету, а також курс гривні не збільшаться.

"Це не була спонтанна ідея, яка народилася в голові буквально за годину, два або ніч. Мова йде про планомірної та цілеспрямованої роботи, яка була проведена Кабінетом міністрів України, відповідними міністерствами протягом 6 місяців нашої діяльності. Я хочу звернути увагу на базовий документ, який був прийнятий у травні і він називався "План пріоритетних дій уряду на 2016 рік". Він знаходиться у вільному доступі і кожен бажаючий може з ними ознайомитися", - зазначив Рева.

Нагадаємо, що 26 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін має намір запропонувати Верховній Раді збільшити мінімальну заробітну плату до 3,2 тис. грн у 2017 році.

Також уряд має намір у 2017 році зрівняти мінімальну зарплату і прожитковий мінімум.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші