Рева пояснив, чому не переглядають пенсії

В Україні немає осучаснення пенсій і тому людям, які мають великий стаж роботи і рано вийшли на пенсію до всіх підвищень, не переглядалась виплата пенсій
Depo.Гроші
14 липня 2016 22:15
ФОТО: depo.ua

Про це  сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає depo.ua з посиланням на Еспресо.TV.

"У моєї мами пенсія 1495 грн, 49 років стажу роботи в школі, і ці роки їй пенсію не переглядали, чому? У нас немає осучаснення пенсій і люди, які вийшли на пенсію раніше - їм ця пенсія не переглядалась. І от ми перше, що хочемо зробити це навести порядок і відновити соціальну справедливість шляхом осучаснення пенсій. А тому люди, які мають великий стаж роботи і рано вийшли на пенсію, сьогодні повинні виграти від того. Ми внесемо пропозицію у ВР, щоб це реалізувати", - сказав Рева.

За його словами, із 12 млн 300 тис пенсіонерів 680 тисяч отримує пенсію 949 грн , а 7,5 млн пенсіонерів мають базову пенсію меншу прожиткового мінімуму.

"Так от після осучаснення, коли базові пенсії виростуть, у нас залишиться близько 3 млн у яких пенсій не будуть дотягувати до прожиткового мінімума. Ми почнемо з відновлення тих процесів, які заморожені 5 років. Пенсія не підвищувалася 5 років, а відчули це, коли сталася інфляція", - додав міністр.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: пенсії, Рева