Рахунки державного "Укргазбанку" арештовані

Державна виконавча служба 29 липня 2016 року наклала арешт на рахунки державного АБ "Укргазбанк"
Depo.Гроші
1 серпня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua

Рахунки арештовані за наказом Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ "Укрконцепт", повідомляє прес-служба банку.

У фінустанові стверджують, що станом 30 липня банк не отримав ні постанови про відкриття виконавчого провадження, ані постанови про арешт коштів боржника, а рішення господарського суду оскаржено банком в касаційній інстанції.

"Крім того, з метою попередження незаконного стягнення грошових коштів, "Укргазбанком" 29 липня були подані скарги до Міністерства юстиції України, Державної виконавчої служби та направлено клопотання про відкликання платіжних вимог і відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду", - зазначили в банку.

Як стверджує прес-служба, такі дії були ініційовані недобросовісними позичальниками і спрямовані на зрив поточної роботи банку по поверненню проблемної заборгованості.

Нагадаємо, що 94,94% статутного капіталу банку належить державі. Постановою Кабінету міністрів № 83 від 04.03.2015 АБ банк віднесений до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші