Радники Порошенка: Передача "Рошен" у "сліпий траст" завершена

Частка президента України Петра Порошенка в "Рошен" передана в нову іноземну структуру в рамках укладеного з Rothschild Trust договору про "сліпий траст"
Depo.Гроші
8 квітня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві радників Порошенка, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтефракс-Україна".

Мова йде про частку в ТОВ "Центрально-Європейська кондитерська компанія", яка з 2007 року належала інвестфонду Порошенка "Прайм Ессетс Кепітал".

"4 квітня 2016 року нами було зроблено заяву про передачу активу ... в нову іноземну структуру, що повністю завершило юридичну процедуру передачі частки в траст на території України", – йдеться в заяві.

Згідно з даними в держреєстрі, серед співвласником ТОВ "Центрально-Європейська кондитерська компанія" в даний час вказана нідерландська Roshen Europe B. V. з часткою 85%.

Зазначимо, що президенту корпорації "Рошен" В'ячеславу Москалевскому належить 13% через інвестфонд "Кондитеринвест", а ще чотирьом менеджерам – по 0,5%.

Нагадаємо, 5 квітня журналісти спіймали радників Порошенка на брехні про "сліпий траст" та оприлюднили відповідний документ.

7 квітня Rothschild Trust підтвердив, що президент Порошенко передав свою частку корпорації Roshen у так званий "сліпий траст" 14 січня 2016 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.