Рада виділила 9 млн грн на соцзахист і протези учасникам АТО

Сьогодні народні депутати прийняли Закон «Про внесення змін у додаток №3 до Закону України« Про Державний бюджет України на 2014 рік (щодо соціального захисту інвалідів, ветеранів та учасників антитерористичної операції) »
Depo.Гроші
20 жовтня 2014 12:41
ФОТО: depo.ua
Рада виділила 9 млн грн на соцзахист і протези учасникам АТО
Рада виділила 9 млн грн на соцзахист і протези учасникам АТО

Про це повідомляє ДеПо.

Відповідно до закону, Міністерству соцполітики виділено 9184000 грн. З низ 2184000 грн підуть на додаткове фінансування бюджетної програми «Керівництво та управління у сфері соціального захисту інвалідів та ветеранів». Ще 7 млн ​​грн виділяється на нову бюджетну програму «Забезпечення протезуванням і ортезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або в забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок ».

На таку ж суму, 9184200 грн, скорочені видатки Міністерству фінансів України (загальнодержавні витрати) на фінансування бюджетної програми «Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України».

Нагадаємо, уряд вніс даний законопроект в Раду 9 жовтня 2014 р, однак на минулому засіданні депутати не змогли прийняти його через сутички під будівлею  парламенту.