Рада все ж таки покарала Мельничука за бійку

Народні депутати з третьої спроби проголосували за те, щоб відсторонити Сергія Мельничука на п'ять пленарних засідань за вчорашню бійку
Depo.Гроші
4 березня 2015 13:29
ФОТО: depo.ua
Рада все ж таки покарала Мельничука за бійку
Рада все ж таки покарала Мельничука за бійку

Як передає кореспондент depo.ua, за таке рішення проголосувало 230 народних депутатів при 226 мінімально необхідних.

Перед голосуванням лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, який був другим учасником вчорашньої бійки, з трибуни парламенту заявив, що «розбіжності потрібно засунути в одне місце». Після чого потиснув руку лідеру фракції БПП Юрію Луценку.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні народні депутати двічі провалили голосування за ініціативу профільного комітету ВР щодо відсторонення народного депутата Сергія Мельничука на п'ять пленарних засідань через вчорашню бійку.

Як повідомляв depo.ua, вчора, 3 березня, у Верховній Раді сталася бійка між депутатами Ляшком і Мельничуком. Бійка почалася під балконом після того, як Ляшко звинуватив Мельничука у «тушкуванні».

Після перерви у пленарному засіданні бійка зчинилася між народними депутатами з Радикальної партії та членами депутатської групи «Воля народу», куди перейшов учасник Мельничук. При цьому було зірвано голосування з питання про зняття недоторканності з деяких суддів.

Фото: Ольга Камєнєва/depo.ua