Рада спростила військовим отримання знижки на путівки в санаторії

Сьогодні Верховна Рада ухвалила проект Закону "Про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"
Depo.Гроші
3 листопада 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 234 парламентарі, передає depo.ua.

Потреба в цьому документі мотивована тим, що, за чинним законодавством, знижка вартості оплати санаторно-курортного лікування надається військовослужбовцям та членам їх сімей за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

"Зазначене призвело до фактичної втрати права військовослужбовців та членів їх сімей на користування цією пільгою, що викликало загострення соціальної напруги серед зазначених категорій осіб", - зазначають автори нового закону.

Цей документ усуває "соціальну несправедливість, що дасть можливість забезпечити збереження здоров’я військовослужбовців, в тому числі тих, які беруть участь в антитерористичній операції".

"Метою прийняття акта є відновлення права військовослужбовців та членів їх сімей на пільгове санаторно-курортне забезпечення без дотримання додаткових умов", – йдеться в пояснювальній записці до закону.

Розрахунки показали, що з прийняттям цього закону навіть військослужбовцві, які отримуть 5700 грн і більше зможуть користуватись цією пільгою. 

Більше новин читайте на Depo.Життя.