Рада спростила партнерство держави і приватних інвесторів

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій)"
Depo.Гроші
24 листопада 2015 16:44
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 261 парламентар, передає depo.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту є зняття регуляторних бар’єрів для розвитку державно-приватного партнерства та стимулювання інших механізмів залучення інвестиційних капіталовкладень в Україні.

"Завданнями законопроекту є створення більш ефективних механізмів для співробітництва між державою і територіальними громадами (державними партнерами), та приватними партнерами в рамках ДПП, покращення інвестиційних умов та гарантій для приватних інвесторів шляхом внесення змін до відповідних законів України та усуненні невідповідностей, які дані закони містять", - йдеться в документі.

Зокрема, закон розширює сферу застосування ДПП новими сферами для інвестицій, встановлює основні ознаки ДПП, розширює коло можливих партнерів.

Автори стверджують, що в законі передбачені законодавчі запобіжники проти відчуження держмайна.

Закон передбачає обов’язковість врахування соціально економічних і екологічних наслідків державно-приватного партнерства.

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.