Рада провалила рентний закон Тимошенко

Верховна Рада не підтримала у другому читанні законопроект №2835 про зниження рентної плати на видобуток українського газу, поданий Юлією Тимошенко

За відповідний законопроект проголосували 165 депутатів, повідомляє кореспондент depo.ua.

Законом Тимошенко пердбачається зниження рентної ставки на видобуток українського газу  для держпідприємства Укргазвидобування з 70% до 29%. Ця норма не поширюється на підприємства спільної діяльності. 

У своєму виступі після голосування Юлія Тимошенко заявила, що поправка до законопроекту, яку дав "Народний фронт", залишає 70 % ренти.

"Вони свідомо банкрутують "Укргазвидобування". Поправка НФ неприйнятна", - сказала вона.

Натомість, Тимошенко запропонувала проголосувати за поправку, яку підтримують всі фракції, крім НФ, а також ще раз окремо поставити на голосування закон про ренту .

Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за законопроект Юлії Тимошенко №2835 про зниження ренти на видобуток українського газу. За її словами, це дасть змогу, в тому числі знизити тарифи на газ для населення на 20%.  

9 листопада Тимошенко заздалегідь назвала зрадниками усіх парламентарів, які не підтримають її законопроект про зниження ренти на видобуток українського газу

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада