Рада провалила рентний закон Тимошенко

Верховна Рада не підтримала у другому читанні законопроект №2835 про зниження рентної плати на видобуток українського газу, поданий Юлією Тимошенко
Depo.Гроші
10 листопада 2015 16:58
ФОТО: depo.ua

За відповідний законопроект проголосували 165 депутатів, повідомляє кореспондент depo.ua.

Законом Тимошенко пердбачається зниження рентної ставки на видобуток українського газу  для держпідприємства Укргазвидобування з 70% до 29%. Ця норма не поширюється на підприємства спільної діяльності. 

У своєму виступі після голосування Юлія Тимошенко заявила, що поправка до законопроекту, яку дав "Народний фронт", залишає 70 % ренти.

"Вони свідомо банкрутують "Укргазвидобування". Поправка НФ неприйнятна", - сказала вона.

Натомість, Тимошенко запропонувала проголосувати за поправку, яку підтримують всі фракції, крім НФ, а також ще раз окремо поставити на голосування закон про ренту .

Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за законопроект Юлії Тимошенко №2835 про зниження ренти на видобуток українського газу. За її словами, це дасть змогу, в тому числі знизити тарифи на газ для населення на 20%.  

9 листопада Тимошенко заздалегідь назвала зрадниками усіх парламентарів, які не підтримають її законопроект про зниження ренти на видобуток українського газу

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада