Рада схвалила останній на сьогодні "європейський" закон

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Закону "Про внесення зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування політичних партій)"

За проголосували 232 нардепи. Таким чином парламент ухвалив всі документи з порядку денного, пов’язані з лібералізацією безвізового режиму з Європейським Союзом, передає depo.ua.

"План безвізового режиму виконано в парламенті", - сказав голова Верховної Ради Володимир Гройсман за результатами голосування.

Ухвалений закон має на меті створити передумови для впровадження державного фінансування політичних партій починаючи з 2017 року.

"Прийняття законопроекту дозволить врахувати видатки на державне фінансування статутної діяльності політичних партій у проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”, а також у законопроектах про Державний бюджет України на наступні роки", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроект щодо запобігання та протидії політичній корупції  та ще кілька законів, пов'язанних із виконанням плану дій з реалізації безвізового режиму з ЄС. 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.