Рада схвалила останній на сьогодні "європейський" закон

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Закону "Про внесення зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування політичних партій)"
Depo.Гроші
8 жовтня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua

За проголосували 232 нардепи. Таким чином парламент ухвалив всі документи з порядку денного, пов’язані з лібералізацією безвізового режиму з Європейським Союзом, передає depo.ua.

"План безвізового режиму виконано в парламенті", - сказав голова Верховної Ради Володимир Гройсман за результатами голосування.

Ухвалений закон має на меті створити передумови для впровадження державного фінансування політичних партій починаючи з 2017 року.

"Прийняття законопроекту дозволить врахувати видатки на державне фінансування статутної діяльності політичних партій у проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”, а також у законопроектах про Державний бюджет України на наступні роки", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроект щодо запобігання та протидії політичній корупції  та ще кілька законів, пов'язанних із виконанням плану дій з реалізації безвізового режиму з ЄС. 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.