Рада схвалила виділення 200 млн євро кредиту від Європи на відновлення Донбасу

Верховна Рада ратифікувала Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком
Depo.Гроші
22 квітня 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголсувало 263 народних депутаів, передає depo.ua.

"Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України"), з дати набрання чинності цим Законом, ратифікувати",- йдеться у пояснювальный записці.

"Ця угола підписана з метою забезпечення надання кредиту у  200 млн євро загальним строком до 20 років, пільговий строк - 5 років. Ці гроші підуть на подолання кризи охоплених війною територій Донбасу, які знаходяться під контролем України. Крім того, ці кошти частково будуть направлені до суміжних із зоню АТО областей, Харкіської, Запорізької, Дніпропетровської, які зазнали витрат через велику кількість вимушених переселенців",- повідомив народний депутат.

Крім того, нардеп пояснив, що ці кошти в першу чергу будуть витрачені на поновлення інфраструктури, расселення вимушених переселенців, відбудову структури водо- та теплопостачання. Відбудову мостів, залізниці, освітніх установ.

Питанням розпорядження наданих коштів будуть вирішуватися на рівні місцевої влади і мають бути реалізовані протягом 24-36 місяців.

 

Мітки: кредит