Рада дала гроші на будівництво лікарні і "єдиного вікна" в Одесі

Народні депутати ухвалили проект Закону "Про внесення змін до додатків № 3, № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо перерозподілу бюджетних призначень для Одеської області"
Depo.Гроші
15 вересня 2015 12:19
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 248 народних депутатів, передає depo.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, мета закону - створення умов доступності та зручності для отримання адміністративних послуг громадянами та підприємцями Одеської області в найкоротші терміни.

У записці йдеться, що будівництво лікувального корпусу на 297 ліжок Одеської обласної дитячої клінічної лікарні на вул. Академіка Воробйова, 3 розпочато в 2010 році. Проект будівництва затверджений розпорядженням Кабінету міністрів України від 15.12.2010 №2248-р загальною вартістю 379,6 млн грн. Протягом 2010 - 2012 років за рахунок виділених 79,8 млн грн з державного бюджету виконані підготовчі роботи на будівельному майданчику, побудовано будівлю трансформаторної підстанції, котельні з димовою трубою, насосної і пральні з обладнанням для них, розпочато будівництво головного лікувального корпусу.

"Сьогодні залишкова кошторисна вартість об'єкта у цінах 2010 року становить 299,8 млн грн. Передбачені кошти в сумі 19 млн грн не дозволять завершити будівництво цього об'єкта в поточному році", - зазначають автори закону.

На виконання закону України "Про адміністративні послуги" та з метою забезпечення адміністративних реформ в одеському регіоні необхідно створити Будинок юстиції (центр надання адміністративних послуг).

"Прийняття проекту закону дозволить жителям міста та області безперешкодно, в комфортних умовах, без черг отримати значний перелік адміністративних послуг, які є невід'ємною частиною життя: отримати паспорт, дозвіл на будівництво, зареєструвати майно або бізнес тощо", - зазначається в документі.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.