Путін попросив російських бізнесменів не продавати активи в Україні

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з бізнесменами не рекомендував їм продавати активи в Україні, оскільки "поки що є надія на нормалізацію відносин"
Depo.Гроші
25 березня 2016 05:04
ФОТО: depo.ua

На закритій частині зустрічі з Путіним порушувалося питання про долю активів російських бізнесменів в Україні, розповіли учасники заходу, повідомляє  depo.ua з посиланням на РБК.

Один з бізнесменів поставив президенту питання про те, чи варто зараз продавати українські активи, враховуючи складні відносини Москви і Києва. Хто саме поставив питання, співрозмовники не уточнюють. Зустріч пройшла за закритими дверима і тривала приблизно годину.

Питання стосувалося того, чи треба продавати активи в Україні або варто чекати, що ситуація зміниться на краще, переказує один з учасників зустрічі.

Відповідаючи, Путін "говорив про те, що поки є надія на нормалізацію відносин, можна почекати".

Але це було не вказівкою з боку президента, а лише його оцінкою: "Кожен повинен вирішувати сам для себе, виходячи з ситуації", - вважає джерело.

"Він [Путін] також сказав, що там [в Україні] в фінансово-банківській сфері тиск відчувається - одна ситуація, а в промислових активах може бути інша. Але тим не менше його оцінка була: "Потерпіти ще можна, зрозуміти, як будуть розвиватися події", - розповідає учасник зустрічі.

За словами іншого співрозмовника, Путін не рекомендував російським бізнесменам продавати українські активи. Президент дав зрозуміти, що влада там може змінитися, а бізнес і Україна залишаться, переказує зміст дискусії бізнесмен.

Ще один учасник зустрічі трактує посил президента так: "Кожен повинен сам приймати рішення".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада