Путін пояснив, чому не закриває "солодкий" бізнес Порошенка

Незважаючи на певні труднощі, на Росії продовжує працювати фабрика "Рошен", яка належить українському президенту Петру Порошенку

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час сесії дискусійного клубу "Валдай", передає Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Ми прагнемо до того, щоб поважати право власності", - сказав Путін, висловивши згоду з позицією екс-міністра фінансів Росії Олексія Кудріна про те, що "це один зі стовпів економічної політики".

"У нас далеко не завжди так виходить і нам практику потрібно ще поправляти і в законодавстві багато ще потрібно зробити, але ми завжди будемо до цього прагнути", - сказав російський президент.

"Те ж саме стосується і наших іноземних інвесторів, в тому числі і українських інвесторів. Петро Олексійович Порошенко є одним з таких інвесторів, маючи на увазі, що він є власником досить великого підприємства в Липецькій області - фабрики "Рошен", - підкреслив Путін.

При цьому він звернув увагу на те, що мова йде навіть про два підприємства, одне з яких займається реалізацією продукції. "Там є і деякі проблеми, пов'язані з неповерненням ПДВ, і судові органи ввели певні обмежувальні заходи. Але фабрика працює ритмічно, виплачує зарплату, отримує прибуток і немає ніяких обмежень, пов'язаних з використанням цього прибутку, в тому числі - і з перекладом її за кордон", - сказав президент Росії.

Нагадаємо, що незважаючи на війну між Україною та Росією, у Липецьку досі продовжує працювати філія липецької фабрики Roshen, що належить президентові України Петру Порошенку.

У січні 2016 року Петро Порошенко заявив, що передав свою частку Roshen у незалежний "сліпий" траст під управлінням іноземного банку.

7 квітня поточного року Rothschild Trust підтвердив інформацію, що Порошенко передав свою частку корпорації Roshen у так званий "сліпий траст".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.