Путін пояснив, чому не закриває "солодкий" бізнес Порошенка

Незважаючи на певні труднощі, на Росії продовжує працювати фабрика "Рошен", яка належить українському президенту Петру Порошенку
Depo.Гроші
28 жовтня 2016 13:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час сесії дискусійного клубу "Валдай", передає Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Ми прагнемо до того, щоб поважати право власності", - сказав Путін, висловивши згоду з позицією екс-міністра фінансів Росії Олексія Кудріна про те, що "це один зі стовпів економічної політики".

"У нас далеко не завжди так виходить і нам практику потрібно ще поправляти і в законодавстві багато ще потрібно зробити, але ми завжди будемо до цього прагнути", - сказав російський президент.

"Те ж саме стосується і наших іноземних інвесторів, в тому числі і українських інвесторів. Петро Олексійович Порошенко є одним з таких інвесторів, маючи на увазі, що він є власником досить великого підприємства в Липецькій області - фабрики "Рошен", - підкреслив Путін.

При цьому він звернув увагу на те, що мова йде навіть про два підприємства, одне з яких займається реалізацією продукції. "Там є і деякі проблеми, пов'язані з неповерненням ПДВ, і судові органи ввели певні обмежувальні заходи. Але фабрика працює ритмічно, виплачує зарплату, отримує прибуток і немає ніяких обмежень, пов'язаних з використанням цього прибутку, в тому числі - і з перекладом її за кордон", - сказав президент Росії.

Нагадаємо, що незважаючи на війну між Україною та Росією, у Липецьку досі продовжує працювати філія липецької фабрики Roshen, що належить президентові України Петру Порошенку.

У січні 2016 року Петро Порошенко заявив, що передав свою частку Roshen у незалежний "сліпий" траст під управлінням іноземного банку.

7 квітня поточного року Rothschild Trust підтвердив інформацію, що Порошенко передав свою частку корпорації Roshen у так званий "сліпий траст".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.