Банк почав надавати клієнтам страховку від шахрайства

Клієнти ПУМБ зможуть оформити страховку від шахрайства по картковим рахункам

Банк почав надавати клієнтам страховку в…

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)  з 3 квітня пропонує своїм клієнтам послугу "Захист від шахраїв"*. Страховка охоплює найпоширеніші види шахрайства з картковими рахунками та поширюється на всіх власників дебетової картки "всеКАРТА". 

Страховий ліміт складає 20 тисяч гривень. Всього за 200 гривень на рік, а саме стільки складає вартість підключення послуги, клієнт отримає гарантію на компенсацію протягом 15 днів викраденої шахраями з карткового рахунку суми в межах ліміту страховки.

Страховка поширюється на рахунок клієнта. Тобто, якщо до рахунку прив’язано одразу декілька карток, послуга "Захист від шахраїв" буде покривати їх усі. Перевагою продукту "Захист від шахраїв" є єдиний ліміт страхового покриття по всім видам шахрайських дій. Це значить, що при настанні будь якого страхового випадку, передбаченого послугою, клієнт може отримати максимальну компенсацію в рамках страхового ліміту, тобто 20 тисяч гривень. Це дозволяє максимально захистити клієнта від будь-якого виду шахрайства.

"Працюючи над послугою "Захист від шахраїв", ми зібрали найкращі ринкові практики. Наприклад, наша страховка не має франшизи при настанні страхових випадків. Це значить, якщо клієнт все ж став жертвою шахраїв, і сума збитку не перевищує максимального страхового ліміту в 20 тисяч гривень, страховка дозволить повністю повернути вкрадені кошти. Також "Захист від шахраїв" не містить сублімітів на ряд страхових випадків: тобто, незалежно від того, який вид страхового випадку настав, сума 20 тисяч гривень повністю покриває всі види шахрайства. Нам важливо, щоб клієнти, які обирають ПУМБ своїм банком, знали, що їхні кошти в безпеці", - прокоментував начальник відділу банківського страхування продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ В’ячеслав Меліхов.

Страховка поширюється на всі основні види соціальної інженерії – тобто, комплексу шахрайських дій, основна мета яких – отримати доступ до коштів потерпілих, а саме:

  • Незаконна оплата з карткового рахунку в торгівельно-сервісній мережі за втраченою або вкраденою карткою – шахраї оплачують покупки втраченою/вкраденою карткою
  • Скімінг – накладка на банкоматі, за допомогою якої зчитуються дані картки
  • Незаконні операції в Інтернет/мобільному банкінгу – операції з рахунками клієнта третіми особами без платіжної картки за допомогою SMS-команд або додатка "SMS – банкінг"
  • Оплата з картки без підтвердження SMS-пароля – використання третіми особами картки клієнта без його фізичної присутності, тобто використання тільки даних картки і даних клієнта
  • Фішинг – різновид інтернет-шахрайства, коли шахраї вводять користувачів в оману, наприклад, представляючись працівниками банку, з метою отримання конфіденційної інформації
  • Фармінг – замасковані підробні сайти, які дуже подвбні з оригінальними. Переходячи на них, клієнт ризикує передати свої персональні дані та дані картки шахраям
  • Вішинг – телефонне шахрайство, коли шахраї виманюють реквізити банківських карток або іншу конфіденційну інформацію та примушують переказувати кошти на картку злодіїв

"Майже мільйон українців отримують через ПУМБ свою заробітну платню. Більшість з цих клієнтів користуються депозитними та кредитними програмами, застосунком ПУМБ Online або ж просто зберігають гроші на картковому рахунку, розуміючи, що це безпечніше ніж гаманець або "під матрацом". Для того, щоб наші клієнти спали ще спокійніше, ми разом з нашими партнерами запровадили нову послугу  "Захист від шахраїв" саме для того, щоб наші клієнти при будь якій ситуації знали, що їхні кошти надійно захищені як банком, так і додатково страховою компанією", - прокоментував директор департаменту продажу та розвитку роздрібного бізнесу ПУМБ Олександр Щербаха.

Оформити послугу можна у відділеннях банку. Найближчим часом замовити страхування від шахраїв можна буде також в телефонному режимі.

Щоб отримати компенсацію у разі настання страхового випадку, потрібно:

  • Заблокувати картку при виникненні підозри на шахрайство
  • Звернутися до кіберполіції та повідомити про факт шахрайства (отримати номер, за яким зареєстровано звернення) 
  • Звернутися в ПУМБ, написати заяву про несанкціоновану транзакцію, а також заяву до страхової компанії про факт шахрайства.

*послуги страхування надаються страховою компанією ВУСО

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme