Процедуру націоналізації банків можна було зробити ніжніше та правильніше, - Бахматюк

Націоналізувати банки можна було більш ніжніше та правильніше, і Україні не довелося б зіткнутися з негативними наслідками у сфері економіки

Про це сьогодні на міжнародній інвестиційній конференції Game of Thrones: Final Season? заявив власник групи компаній "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк, пише Depo.ua.

"Це можна було зробити ніжніше, правильніше. Якщо держава могла з моїх активів, моїх банків, отримати не 1%, як зараз подає Фонд гарантування вкладів, а 40%, то я не можу знайти пояснення, чому державі не потрібні були зайві 10 чи 15 млрд гривень", - сказав Бахматюк.

Він додав, що "зараз треба запустити банківську систему, щоб вона почала кредитувати реальний сектор, бо без цього не може бути розвитку нашої держави".

Довідка: "Укрлендфармінг" - один із найбільших за обсягом земельного банку агрохолдинг України, власником і СЕО якого є український бізнесмен Олег Бахматюк. "Укрлендфармінг" управляє найбільшим в Україні банком родючих чорноземів загальною площею понад 500 тис. га. Група компаній традиційно використовує прогресивні технології землеробства та власний насіннєвий матеріал, що дозволяє отримувати високу врожайність на землях усіх кластерів агрохолдингу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна