Проплачені мітинги під відділеннями VAB Банку організовують недобросовісні боржники банку - прес-служба

Мітинги за участю нібито обманутих вкладників під відділеннями VAB Банку, а також під будівлями Національного банку України і Кабінету Міністрів організовують та фінансують боржники - неплатники кредитів. На сьогодні сума проблемної заборгованості складає понад 5 млрд гривень. У списку боржників фінустанови – великі компанії України
Depo.Гроші
2 жовтня 2014 14:02
ФОТО: depo.ua
Проплачені мітинги під відділеннями VAB Банку організовують недобросовісні боржники банку - прес-служба
Проплачені мітинги під відділеннями VAB Банку організовують недобросовісні боржники банку - прес-служба

Про це повідомляє прес-служба банку, передає ДеПо.

Згідно із заявою банку, за даними служби безпеки фінустанови, структури та організації-боржники регулярно підбурюють активних користувачів форумів та соціальних мереж, звинувачуючи VAB Банк у невиплаті депозитів, таким чином намагаючись дискредитувати банківську установу і тим самим уникнути відповідальності за свої невиплачені кредити. Оскільки організувати проплачений мітинг коштує значно менше, ніж вчасно виплатити проценти за кредитами, більшість таких організацій не шкодують ані сил, ані матеріальних ресурсів, аби знищити банк у будь-який спосіб.

«Ми були прикро вражені рівнем цинізму та нахабства, коли дізналися, що на мітинг 2 жовтня боржники банку мають намір за копійки залучити воїнів, які брали участь в АТО на Сході України. Не маючи жодної пошани до подвигу цих людей та користуючись політичною ситуацією, ці боржники не лише дискредитують діяльність одного із найбільших банків країни, але й розгойдують стабільність усієї банківської системи»,- зауважили у прес-службі.

Наразі, зазначено в заяві, банк не має глобальних проблем із виплатою депозитів і під час встановлення лімітів послуговується виключно нормативами НБУ.

Так, за останні п'ять місяців банк виплатив своїм клієнтам - фізичним особам майже 15,7 млрд гривень. З них близько 3,79 млрд гривень було виплачено в травні, 3,09 млрд гривень - у червні, 3,3 млрд - у липні, 2, 74 млрд гривень - у серпні і у вересні було виплачено 2,72 млрд гривень. Також було виплачено клієнтам - фізичним особам 737 млн гривень процентів. Надані цифри підтверджуються фінансовою звітністю банку.