Прометей: «Енергобанк» привласнив гроші під «шумок» зміни власника?

ПАТ «Енергобанк» затримує кошти, які надійшли на ім'я юридичної особи, грубо порушуючи правила здійснення операцій і роботи з клієнтами банку, заявляє ТОВ «Прометей» - зерноторгова компанія»
Depo.Гроші
20 січня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua
Прометей: «Енергобанк» привласнив гроші під «шумок» зміни власника?
Прометей: «Енергобанк» привласнив гроші під «шумок» зміни власника?

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Згідно із заявою, 12 січня 2015 року в банк на ім'я компанії надійшли валютні кошти, які до сьогоднішнього дня не були ні зараховані на рахунок компанії, ні повернені на рахунок платника. Тоді як, згідно з домовленостями, банк зобов'язаний провести одну з вказаних операцій протягом 5 днів.

Невиконання домовленостей банк пояснює відсутністю валютних коштів на своєму кореспондентському рахунку в зв'язку зі зміною власника. При цьому жодних гарантій надходження коштів на рахунок в найближчому майбутньому - не дає.

«Затримка надходження коштів на наші рахунки фактично блокує господарську діяльність компанії, - зазначають представники «Прометея». Виникає питання, куди банк «відвів» гроші? І коли ми можемо розраховувати на їхнє повернення? Протягом останнього тижня банк «годує нас «сніданками», але реальних дій з вирішення ситуації не робить», - йдеться в прес-релізі ТОВ «Прометей».

На сьогоднішній день ТОВ «Прометей» - зерноторгова компанія» направила звернення до Націаонального Банку України з проханням розібратися в ситуації, а також планує провести 20 січня мирну акцію протесту біля головного офісу ПАТ «Енергобанк» в Києві.