Прокуратура внесла зміни в інформацію про порушення в "Борисполі"

Прокуратура Київської області підтвердила передчасність заяв про порушення в аеропорту "Бориспіль", знявши звинувачувальні судження із офіційного ресурсу відомства
Depo.Гроші
3 квітня 2015 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба державного підприємства міжнародного аеропорту "Бориспіль", передає depo.ua.

Як повідомили в прес-службі аеропорту, про упередженість інформації, розміщеної на сайті прокуратури Київської області, свідчить факт коригування тексту із вилученням непідтверджених суджень про нібито "привласнення коштів" в аеропорту "Бориспіль".

"ДП МА "Бориспіль" очікує також зняття інших помилкових тверджень прокуратури Київської області, зокрема, тих, що стосуються необхідності сплачувати заплановані фінансовим планом суми, незважаючи на фактичні результати діяльності", - наголошується у повідомленні прес-служби аеропорту.

Крім того, повідомляється, що керівництво ДП МА "Бориспіль" звертається до Генпрокуратури України із проханням взяти на контроль питання проведення інформаційної політики прокуратурою Київської області.

Нагадаємо, прокуратура Київської області почала кримінальне провадження за фактом привласнення керівництвом державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" шляхом несплати до бюджету понад 7 млн грн прибутку аеропорту.

Заява прокуратури Київської області про нібито "привласнення коштів" в аеропорту "Бориспіль" не відповідає дійсності та є абсолютно безпідставною.