Виробники продуктів масово тікають з Донбасу

Ринки Донецької та Луганської областей покинула більшість великих національних виробників продуктів харчування
Depo.Гроші
15 грудня 2014 17:28
ФОТО: depo.ua
Виробники продуктів масово тікають з Донбасу
Виробники продуктів масово тікають з Донбасу

Про це ДеПо повідомила прес-служба торговельної мережі «Брусничка».

«Ринок Донецької та Луганської областей усвідомлено покинула більшість великих національних виробників, закривши свої представництва і евакуювавши склади. Зараз можна говорити про збільшення частки товарів регіональних виробників в магазинах Донбасу», - повідомляє прес-служба.

При цьому, за її інформацією, виробничі потужності місцевих виробників продуктів харчування продовжують працювати в штатному режимі та постачати продукцію в супермаркети Донбасу.

«Правда, мають місце перебої в поставках з багатьох причин. Основні з них - дефіцит комплектуючих для виробничих ліній, складності в отриманні необхідних інгредієнтів, часто імпортного виробництва, етикеток, упаковок, тари. Багато проблем виникає у виробників через продовження бойових дій», - повідомляє прес-служба «Бруснички».

Багато проблем у виробників продуктів харчування в Донецькій та Луганській областей виникає з логістикою. Основна з них - проїзд через блокпости.

«Конфліктуючі сторони без будь-якої єдиної системи постійно висувають безліч стихійних та мінливих вимог до оформлення і провезення вантажів», - розповідає прес-служба «Брусничка».

Також рітейлери повідомляють, що формально асортимент магазинів Донбасу залишився колишнім. Однак споживачі стали частіше віддавати перевагу товарам сегмента середній мінус.

Як повідомляв ДеПо, столичні торговельні мережі масово відмовляються закуповувати товар у виробників продуктів харчування з Донецької та Луганської областей з політичних причин.

Також компанії NORD не вистачає сировини для виробництва продукції та вона змушена тимчасово призупинити випуск деякої своєї продукції, зокрема водонагрівачів і плит.