Приватизаційний список поповнився ще 320 об'єктами

Кабінет міністрів підтримав внесення змін до урядової постанови №271 про список об'єктів, що підлягають приватизації, згідно з яким даний перелік збільшується на 320 об'єктів
Depo.Гроші
31 серпня 2016 17:01
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Пропонується включити ще 320 об'єктів", - сказав голова Фонду держмайна Ігор Білоус, презентуючи документ.

За його словами, ці 320 об'єктів включають: 138 об'єктів, підпорядкованих Фонду держмайна, 63 об'єкти у відомстві Мінагрополітики, 52 об'єкти, підпорядкованих Мінекономрозвитку, 27 об'єктів Міністерства енергетики, 15 об'єктів Державного агентства рибного господарства, 14 об'єктів Мінінфраструктури, 4 об'єкта Мінрегіону, 3 об'єкти, підпорядкованих Кабміну, по одному об'єкту Мінсоцполітики, Державної ветеринарної служби, Української корпорації "Укрбуд" та Державного агентства автомобільних доріг.

Крім того, Кабмін підтримав пропозицію Фонду держмайна про включення 110 об'єктів до переліку держкомпаній, які можна буде приватизувати після виключення їх зі списку заборонених до продажу об'єктів.

Присутня на засіданні перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів зазначила, що необхідно спростити механізм передачі підприємств в управління Фонду держмайна з інших відомств, щоб скоротити термін підготовки їх до приватизації.

Нагадаємо, 29 серпня Порошенко закликав прискорити процес приватизації та розширити список об'єктів для приватизації.

Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики змінив перелік об’єктів, які плануються до приватизації в 2016-2017 роках. Зокрема планується приватизація чотирьох гігантів української економіки.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші