"Приватбанк" похвалився рекордним прибутком

У державному "Приватбанку" повідомили, що за перше півріччя 2019 року отримали найбільший прибуток за всю свою історію – 18,3 мільярда гривень

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу банку.

Так, "Приватбанк" отримав чистий процентний дохід у розмірі 9,8 мільярда гривень, а чистий дохід від комісійної діяльності у розмірі 8,5 мільярда гривень. Разом це сформувало прибуток банку на рівні 18,3 мільярда гривень.

"За даними голови правління банку, з початку року приріст кредитного портфеля малого та середнього бізнесу становить 1,5 млрд грн, зростання кредитного портфеля фізичних осіб – 4,1 млрд грн. Сумарний приріст коштів клієнтів за перші 6 місяців 2019 року становить 7,7 млрд грн – до 219 млрд грн", – повідомили у банку.

Зазначимо, що частину прибутку "Приватбанку" формують відсоткові доходи за державними облігаціями, якими уряд докапіталізував "Приватбанк" у 2016 році під час націоналізації.

Нагадаємо, державний "Приватбанк" здобув дві перемоги в судових спорах з майновими поручителями за кредитами рефінансування від Національного банку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна