UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прибуток Amazon під час пандемії зріс удвічі

Компанія Amazon подвоїла прибуток під час пандемії COVID-19, незважаючи на витрати, пов'язані з запобіганням коронавірусу
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Verge.

Генеральний директор Amazon Джеффрі Безос попередив інвесторів на початку року, що у другому кварталі можливі фінансові втрати, адже компанія планувала витратити 4 млрд доларів – увесь очікуваний прибуток за другий квартал – на засоби, пов'язані з запобіганням коронавірусу.

Amazon прогнозував потенційну втрату 1,5 млрд дол. цього кварталу. Однак після його закінчення фінансовий результат компанії виявився протилежним.

Незважаючи на пандемію, чистий прибуток Amazon за рік зріс до 5,2 млрд дол. – порівняно з 2,6 млрд дол. у 2019 році. Ця вражаюча цифра виникла, незважаючи на 4 млрд витрат на те, що Безос охарактеризував як "додаткові витрати, пов'язані з COVID-19, щоб забезпечити безпеку співробітників і доставити продукцію клієнтам".

Компанія Amazon повідомила, що з березня створила 175 тис. робочих місць, 125 тис. з яких перетворюють на місця для постійних штатних працівників. Компанія заявила, що виділила 27 млн дол. на підтримку акції Black Lives Matter, із них 8 млн дол. надійшли від співробітників. Вона також розподілила одноразовий бонус у 500 млн дол. між працівниками й партнерами. Деяка сума з 4 млрд дол. витрат на превентивні засоби від пандемії була використана для виплати вищої заробітної плати людям, які працюють погодинно.

Безос повідомив, що компанія планує виділити щонайменше 2 млрд дол. прибутку у третьому кварталі на витрати, пов'язані з COVID-19.

Нагадаємо, 30 липня стало відомо, що у другому кварталі 2020 року реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) США скоротився на 32,9%.

Також у Німеччині у другому кварталі 2020 року економіка скоротилася на 10,1% порівняно з першим кварталом року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"