Президентську резиденцію у Львові пустять з молотка

Львівська облрада виставляє на продаж будівлю за адресою вул. Глінки, 12, призначену для «тимчасового проживання перших осіб України та інших держав»
Depo.Гроші
26 січня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua
Президентську резиденцію у Львові пустять з молотка
Президентську резиденцію у Львові пустять з молотка

Про це з посиланням на сайт облради повідомляє depo.ua.

Щорічно на утримання будівлі з бюджету Львівської області виділяли 150-170 тис. грн, однак за призначенням резиденція фактично не використовується. Тому Львівська облрада, на балансі якої знаходиться резиденція, вирішив її продати.

Аукціон відбудеться 25 лютого, кінцевий термін прийому заяв на участь в ньому - 20 лютого.

Початкова вартість продажу об'єкта площею 489,9 кв.м. складає 28932000 грн.

«Обласна рада не ставить ніяких обмежень щодо подальшого використання цього будинку», - зазначив начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра.

Однак голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської облради Ярослав Качмарик висловив сподівання, що подальше цільове використання цієї будівлі не суперечитиме розвитку міста, заважати інтересам навколишніх вулиць і людей, що проживають на прилеглих територіях.

Качмарик пояснив, куди направлять кошти, виручені від продажу об'єкта: «Це буде джерело формування бюджету розвитку в Львівській області. Частина ресурсів вже прописана на енергозбереження в бюджетній сфері, адже сьогодні це актуальне питання, яке вимагає швидкого вирішення».

Нагадаємо, Кабмін України в 2014 році провів аукціони, щоб продати авто, якими користувалися його попередники.