Прем’єр Словаччини назвав зрадою другий "Північний потік" через Німеччину

Укладання угоди між "Газпромом" і його європейськими партнерами щодо будівництва нових газопроводів "Північного потоку" до Німеччини називається зрадою і ідіотизмом
Depo.Гроші
10 вересня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Таку думку під час прес-конференції з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком обґрунтував прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, передає depo.ua.

"Вони просто роблять з нас ідіотів, бо не можна декілька років говорити про те, як необхідно стабілізувати ситуацію, а потім ухвалити рішення, яке ставить Україну і Словаччину в таке становище, якому не треба заздрити. Тому що це питання про транзит газу великих об'ємів через Україну і Словаччину, якщо зупиниться транзит - Україна не дорахується мільярдів, а Словаччина сотні мільйонів євро. Західноєвропейські газові фірми, що працюють на території ЄС, зрадили інші європейські держави, зокрема й Словаччину", - обурився Фіцо.

Яценюк підтримав свого колегу й уточнив, що в разі будівництва другої гілки "Північного потоку" Україна втратить 2 млрд дол.

Нагадаємо, що угода акціонерів проектної компанії з будівництва третьої і четвертої ниток "Північного потоку" підписана в п'ятницю на стенді "Газпрому" на Східному економічному форумі

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.