Найменьше в Європі працюють росіяни та греки

Серед жителів європейських країн росіяни і греки працюють більше за всіх, однак у порівнянні з представниками інших держав ця праця неефективна
Depo.Гроші
10 серпня 2015 14:56
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані Організації економічного співробітництва і розвитку, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

По середній кількості годин, що жителі країни щорічно проводять на роботі, Росія з 1982 годинами поступається тільки Греції з 2034. Однак по продуктивності праці, яка вимірюється як ВВП за годину робочого часу, Росія з 25,9 доларами відстає від усіх європейських країн.

Результат Греції в 36,2 доларів трохи кращий, тоді як середній рівень в 28 країнах Євросоюзу становить 50 долларів, свідчать розрахунки ОЕСР.

ОЕСР - одна з провідних економічних організацій світу, яка включає 34 найбільш розвинених держави. В даний час до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія.

Нагадаємо, у звіті МВФ від 3 серпня зазначається, що санкції, які ввели західні країни проти Росії через агресію в Україні, можуть вилитися в падіння російського ВВП на 9%. Миттєвий ефект від них і контрсанкцій Росії вже призвів до падіння ВВП на 1,5%.