Поставки вугілля з окупованих районів Донбасу знову припинилися

З початку червня на ТЕС не надходило вугілля з окупованих районів Донбасу
Depo.Гроші
14 червня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні парламентського комітету з ПЕК заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"З початку цього місяця надходження із зони АТО відсутні. З маркою "А" - великі проблеми, хоча ситуація не така критична, як у минулому році", - зазначив він. Вовк додав, що закрити потреби ТЕС у вугілля антрацитної групи виключно за рахунок імпорту проблематично: "З необхідного 1 млн тонн з імпорту доступно тільки 0,5 млн тонн".

Глава Нацкомісії додав, що одним з можливих рішень є збільшення вироблення електроенергії на атомних електростанціях, активізація використання гідроакумулюючих електростанцій, а також скасування правила про мінімальний склад працюючого обладнання на ТЕС.

З листопада минулого року поставки вугілля з окупованих районів Донбасу неодноразово призупинялися у зв'язку з припиненням постачань електроенергії в окупований Крим. Після того, як Київ відновив подачу електроенергії в Крим, бойовики "ДНР" заявили про відновлення постачань вугілля на підконтрольну Україні територію.

Нагадаємо, в травні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ще не встиг розібратися в питанні поставок вугілля з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.