Посол України в США домовився про поглиблення співпраці з Microsoft

У ході робочого візиту до штату Вашингтон посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з представниками корпорації Microsoft
Depo.Гроші
9 лютого 2016 07:06
ФОТО: depo.ua
Посол України в США домовився про поглиблення співпраці з Microsoft
Посол України в США домовився про поглиблення співпраці з Microsoft

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу посольства.

Сторони обговорили перспективи взаємовигідного співробітництва Microsoft з українськими компаніями ІТ-сектору. Чалий підкреслив, що Україна є одним зі світових лідерів у сфері інновацій; українські спеціалісти співпрацюють з провідними американськими високотехнологічними компаніями, тисячі українських ІТ-геніїв залучені до розробки нового програмного забезпечення в американському штаті Вашингтон, працюючи на корпорацію Microsoft та започатковуючи багатообіцяючі стартапи з американськими партнерами. На думку посла, український ІТ-сектор має значний потенціал для того щоб стати провідною експортоорієнтованою галуззю України.

Обидві сторони погодилися, що Україна та Microsoft мають виключне поле перспектив для подальшого розвитку. Представники Microsoft наголосили, що корпорація готова до більш активної співпраці з метою реалізації інноваційного потенціалу України та розвитку економіки знань нашої держави.

Під час зустрічі були обговорені перспективи інтенсифікації співробітництва у галузі кібер-безпеки. Чалий відзначив інноваційні ідеї компанії Microsoft у сфері забезпечення безпеки державної інформації, що можуть допомоги протистояти зростаючим загрозам нашій країні. Сторони погодилися, що співпраця з корпорацією Microsoft сприятиме посиленню кібер-безпеки України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.