Після допиту в ГПУ Продан розхотів купувати вугілля в «ДНР»

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України не веде переговорів з терористами із самопроголошених Донецької та Луганської народних республік про постачання вугілля
Depo.Гроші
10 листопада 2014 21:25
ФОТО: depo.ua
Після допиту в ГПУ Продан розхотів купувати вугілля в «ДНР»
Після допиту в ГПУ Продан розхотів купувати вугілля в «ДНР»

Таку заяву зробив міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан після допиту в Генеральній прокуратурі, повідомляє MIGnews.

«Жодних переговорів з бойовиками і самопроголошеними республіками не ведемо» - зазначив Продан, додавши, що вугілля буде завозитися з окупованих територій Донбасу тільки після їх звільнення.

Однак, як повідомляв ДеПо, 3 листопада заступник Продана Юрій Зюков заявляв зовсім інше: Україна планує купувати вугілля на підконтрольних проросійськими бойовиками шахтах Донецької та Луганської областей та вже ведуться відповідні переговори. Продан ці слова тоді не спростував. А ДП «Донецька залізниця» 3 листопада за результатами тендеру вже уклало угоди на закупівлю вугілля у фірми з Донецька.

Варто відзначити, що сьогодні Генеральна прокуратура України викликала Продана на багатогодинний допит, як свідка. ЗМІ писали, що нібито президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО поставив під сумнів прозорість схеми поставок вугілля з Південно-Африканської Республіки в Україну.