Порошенку самому цікаво, звідки у нього офшори

Президент України Петро Порошенко заявив, що не управляє активами корпорації Roshen, йому самому цікаво звідки у компанії три офшори у Нідерландах, на Кіпрі та Британських Віргінських Островах
Depo.Гроші
4 квітня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Ставши президентом, я відійшов від управління активами, доручивши цю справу відповідним консалтинговим та юридичним компаніям", - написав Порошенко.

За його словами, він очікує, що компанії нададуть вичерпні пояснення для української та міжнародної преси.

Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлі...

Опубликовано Петро Порошенко 4 апреля 2016 г.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

У розслідуванні журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka, четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

На OCCRP опубліковані матеріали, крім інших, стосовно українців. Загалом у списку 20 українців, зокрема президент Петро Порошенко, міський голова Одеси Генадій Труханов, екс-прем'єр Павло Лазаренко і власник газети Kyiv Post Мохаммад Захур – британський бізнесмен, який живе і веде бізнес в Україні.

Зазначимо, влада Панами пообіцяла співпрацювати з судами у справі офшорів.

Зазначимо, стало відомо, що президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Відповідно, 4 квітня Макара Пасенюка, яка виступає одним з фінансових радників з продажу корпорації Roshen, заявила, що Липецька фабрика може бути продана в найближчі кілька місяців.  У НАБУ не будуть розслідувати інформацію про панамські офшори президента України Петра Порошенк

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші