Порошенко звинуватив нардепів у корупції через "нищівний закон" про валютні кредити

Президент України Петро Порошенко назвав закон про реструктуризацію валютних кредитів нищівним для економіки і банківської системи України і звинуватив депутатів у корупції
Depo.Гроші
8 липня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави заявив під час наради з головами обласних держадміністрацій та правоохоронцями, передає depo.ua.

За його словами, "частина депутатів, які голосували - виявляється власниками валютних кредитів. Це корупція!".

"Я тішуся реакцією відповідальних українців. І політики які вийшли, чекаючи оплесків, отримали реакцію: "Ви негідники, безвідповідальні, популістські", - додав президент.

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроектумотивуючи це збитками від реструктуризації валютних кредитів у 100 млрд грн.

Потенційні втрати банківської системи у разі набуття законопроектом щодо реструктуризації валютних кредитів чинності складуть 95 мільярдів гривень,про що заявила міністр фінансів Наталія Яресько. 

Низка депутатів вже відкликали свої голоси за цей закон. Він буде переголосований.