Порошенко займеться відродженням торгівельного флоту України

В українських портах подібно модернізувати інфраструктуру із залученням іноземних інвесторів
Depo.Гроші
10 квітня 2015 23:04
ФОТО: depo.ua

Про це сказав президент України Петро Порошенко в Одесі, передає "Укрінформ".

На його думку, "як тільки в портах великої Одеси буде створено потужну портову інфраструктуру, поновляться колишні морські лінії й товарні потоки з Сінгапуру, Китаю, Малайзії, Філіппін, Індонезії та інших країн Південно-Східної Азії".

Президент вважає, що проблеми торговельного флоту потрібно вирішувати комплексно, передусім змінювати неефективну державну політику щодо транзиту.

"Відродження торговельного флоту треба починати з прозорої й ефективної політики залучення зарубіжних інвесторів, що спроможні залучити кошти в розвиток портової інфраструктури. Потрібні інвестори, що мають не лише кошти й сучасні технології, а й потужні товарні потоки", - сказав Порошенко.

Крім того, президент зазначив, що українські порти вже частково приватизовані.

"Подивіться, багато з них насправді "розтягнуті" якимись часто-густо нечистими на руку комерційними структурами. Чи може це задовольнити одеситів, українців загалом і мене зокрема? Думаю, що ні".

Порошенко пообіцяв навести лад у морській та суднобудівній галузях.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні Порошенко перебував із робочим візитом в Одесі, де, зокрема, заявив, що український флот має бути сучасним і сумісним з кораблями НАТО.