Порошенко заявив, що блокади Криму немає, а є вимушені заходи

Президент України Петро Порошенко заявив, що обмеження на в'їзд/виїзд з Криму пов'язаний із захистом материкової України від диверсійних груп
Depo.Гроші
29 грудня 2014 16:51
ФОТО: depo.ua
Порошенко заявив, що блокади Криму немає, а є вимушені заходи
Порошенко заявив, що блокади Криму немає, а є вимушені заходи

Як передає кореспондент depo.ua, про це він заявив на підсумковій прес-конференції.

Порошенко повідомив, що закриття залізничного та автобусного сполучення з Кримом пов'язано з відсутністю ефективного огляду.

«Зараз відпрацьовується питання, яким чином налагодити ефективний огляд і перевірку цих засобів пересування... Уже прийнято рішення про пропуск легкового транспорту з України в Крим, оскільки автомобільний транспорт легше перевіряти», - сказав президент, підкресливши, що немає ніякої блокади Криму».

«Є заходи, які забезпечують захист України від диверсійних груп», - сказав він.

«Вважалося неприпустимим в умовах терористичної загрози, коли без догляду поїзди та автобуси спокійно подорожували і завозили до нас, у тому числі тих осіб, які становлять загрозу для існування держави Україна», - зазначив глава української держави.

Нагадаємо, з 27 грудня транспортне сполучення з тимчасово окупованим Кримом зупинено на деякий час, оскільки є висока ймовірність пересування під виглядом мирних жителів диверсійних груп.