Порошенко закликає Кувейт долучитися до української приватизації

Президент України Петро Порошенко запросив кувейтський бізнес розширювати інвестиції в Україну та закликав взяти участь у приватизації  

Про це він сказав під час зустрічі з керуючим директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фаруком Алі Бастакі та керівництвом Кувейтського фонду арабського економічного розвитку, передає Depo.ua з посиланням на прес-служба глави держави.

Зазначається, що сторони обговорили шляхи активізації фінансового та інвестиційного співробітництва між Україною і Кувейтом, а також подальші спільні практичні кроки у цьому напрямку.

"Президент України поінформував про останні зміни в українському законодавстві задля полегшення діяльності іноземних інвесторів. Глава держави запросив кувейтський бізнес розширювати інвестиції в Україну та закликав кувейтських інвесторів взяти участь у приватизації в Україні", - повідомили у прес-службі Порошенка.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Кувейті. За результатами зустрічей було, зокрема, досягнуто домовленості спростити візовий режим для українців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна