Порошенко під Києвом випробував "Фурію"

Президент України Петро Порошенко відвідав навчальний центр Національної Гвардії України на навчальній військовій базі у Нових Петрівцях під Києвом, де оглянув новітні зразки озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва
Depo.Гроші
4 квітня 2015 17:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили depo.ua у прес-службі глави держави.

За словами Порошенка, серед представлених екземплярів є і техніка іноземного виробництва, яка була поставлена як допомога Україні від міжнародних партнерів.


Зокрема, серед зразків озброєння та техніки, які оглянув президент, були бронетранспортер ЗЕ1, броньовані автомобілі БАРС-8 та БАРС-6, військові автомобілі HMMWV, доукомплектовані бойовими модулями українського виробництва, зенітний ракетний комплекс "Печора-2д", безпілотники "Фурія" та Patriot RVO 10.

Також президент оглянув БПЛА, що є частиною системи управління вогнем артилерії "Сува", ударний БПЛА "Ятаган", полегшений бойовий модуль "ПБМ", автоматичний гранатомет УАГ-40, міномет КБА 48М1 калібру 82 мм, автоматичний гранатомет КБА 117, кулемет калібру 7,62 мм.


Крім того, ьули представлені оперативна портативна гвинтівка, виготовлена на базі АК/АКМ Гопак-61, модернізовані автомати АКСМ-СН та АКМС-СБ, 7,622 кулемет ПКМТ на стійці, снайперські гвинтівки М1 07 А1 калібру 50bmg та MRAD калібру 338lm.


Також серед представлених екземплярів були детектори металу та оптичні прилади, зокрема: тепловізори, прилади нічного бачення, приціли нічного бачення.


Як повідомляється, разом з президентом зразки озброєння оглянули прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов та керівники силових відомств.