Порошенко: В Україні буде "відкрите небо" і ми його захистимо

Президент України Петро Порошенко заявив, що принцип "відкритого неба" в Україні сприятиме чесній конкуренції
Depo.Гроші
8 липня 2015 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у ході наради з головами областей в Одесі, передає depo.ua.

"Подивіться як, наприклад, опирається останні дні наша авіаційна монополія.  І тут же всі винні, всі сидять у тиші і займаються забезпеченням монополізації однієї компанії, головне - не привертати уваги. Ні, дорогі мої, у нас буде "відкрите небо", яке розроблялося міністром інфраструктури і ми захистимо його".

Порошенко заявив, що буде вигравати конкуренцію той, хто буде більш ефективним, більш прозорим, хто забезпечить більш якісні і дешевші послуги пасажирам без втручання бюрократії.

Нагадаємо, що голова Державіаслужби Денис Антонюк, який був відсторонений від посади після конфлікту з губернатором Одеської області,написав заяву на ім'я генерального прокурора Віктора Шокіна, в якій стверджує, що в діях Саакашвілі є ознаки злочину, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу - зловживання службовим становищем.

Крім того, Антонюк заявив, що через дії Саакашвілі йому було завдано збитків у розмірі 1 млн грн. Він також просить перевірити законність його відсторонення від виконання обов'язків керівника Державіаслужби.

Саакашвілі заявив, що саме мільйон гривень той раніше отримував від мільярдера Ігоря Коломойського.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.