Порошенко у США: Саме час інвестувати в Україну (ФОТО)

Президент України Петро Порошенко у Нью-Йорку зустрівся з представниками американського бізнесу та закликає їх вкладатися в українські підприємства
Depo.Гроші
19 вересня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
Порошенко у США: Саме час інвестувати в Україну (ФОТО)
Порошенко у США: Саме час інвестувати в Україну (ФОТО)

Глава держави подякував Українсько-американській діловій раді за підтримку ділових зв'язків між країнами в останні два десятки років, передає depo.ua з посиланням на президентську прес-службу.

"Бажаю, щоб в один прекрасний день заголовки в газетах про Україну були не про обстріл на Донбасі, але про можливості для міжнародного бізнесу на Сході Україні, в тому числі в українському Криму", - сказав президент, додавши, що, незважаючи на агресію Росії, Україна продовжує зміцнювати економіку, обороноздатність і боротися з корупцією.

Порошенко у США: Саме час інвестувати в Україну (ФОТО) - фото 1

Порошенко наголосив, що бачить своїм пріоритетом боротьбу з корупцією в Україні, згадавши про старт системи електронних держзакупівель ProZorro

Глав держави звернув увагу на реформу судової системи, зокрема для викорінення з неї корупції, яка перешкоджає веденню бізнесу. Також він представив нового секретаря Національної інвестиційної ради Бориса Ложкіна.

Порошенко зазначив, що інвестори відкривають для себе український ринок і користуються наявними можливостями для розвитку своїх виробництв в Україні. Зокрема, він нагадав про запуск промислового вантажного комплексу американської компанії Bunge в Україні.

"Ми зараз починаємо реалізацію великої програми приватизації… Зараз відповідний час і місце для інвестування в Україну", -  наголосив він.

Нагадаємо, що новопризначений голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін вважає, що для росту ВВП Україні на 6% потрібні 10 млрд доларів інвестицій на рік.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<