Порошенко спростив залучення іноземних інвестицій

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій", який було прийнято Верховною Радою 31 травня цього року
Depo.Гроші
22 червня 2016 17:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Закон спрямований на покращення умов для залучення інвестицій, бо спрощує порядок їх залучення. Впроваджується заявницький принцип державного обліку інвестицій, подання статистичної звітності про здійснення іноземних інвестицій будуть здійснювати підприємства з іноземними інвестиціями та банки.

У повідомленні зазначено, що такі зміни забезпечать мають наблизити Україну до стандартів Європейського Союзу та сприятиме відновленню економіки.

Зазначимо, за даними держстату України, Капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування за січень-березень 2016 року освоєно 51 мільярдів 591 мільйонів 700 тисяч гривень.

А за 2015 рік до України надійшли іноземні інвестиції у сумі 45 мільярдів 744 мільйонів 800 тисяч доларів США (без урахування тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення антитерористичної операції).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші