Порошенко сподівається на ЗВТ з Ізраїлем наступного року

Україна зацікавлена в розширенні економічної співпраці з Ізраїлем, зокрема у пришвидшенні створення зони вільної торгівлі між країнами
Depo.Гроші
22 грудня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час переговорів з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Україна зацікавлена у допомозі з боку Ізраїлю у впровадженні реформ в нашій країні та у пожвавлені економічної кооперації між двома країнами", – заявив український лідер.

За його словами, Україна особливо зацікавлена в розширенні співпраці в сфері високих технологій, активізації кооперації у галузі міждержавних авіаційних сполучень

Сторони висловили сподівання щодо найскорішого підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, що дозволить значно збільшити торговельно-економічну складову взаємодії між двома державами.

За підсумками переговорів Порошенко заявив, що укладання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем очікується в першій половині наступного року.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу відзначив тісні взаємовідносини між двома країнами та внесок сотень тисяч вихідців з України у розбудову Ізраїлю.

За результатами переговорів підписано низку двосторонніх документів, зокрема в науково-технологічній, освітній, культурній сферах та в галузі розвитку інфраструктури.

Також було домовлено про проведення чергового засідання Міжурядової українсько-ізраїльської комісії з економічного співробітництва у першому півріччі 2016 року.

Нагадаємо, що під час сьогоднішньої зустрічі з Нетаньяху Порошенко обговорив широке коло питань двостороннього порядку денного та подальшого розвитку відносин між Україною та Ізраїлем: спілкувалися про війну та ізраїльські інвестиції.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші